Meer dan drie jaar werkten Luuk en ik bevlogen aan het opzetten van de eerste marktplaats in de Benelux, uitsluitend gericht op kwalitatieve racefietsen en mountainbikes. Een platform voor fietsliefhebbers door fietsliefhebbers. We zijn trots op het resultaat: VeloScout is een klinkende naam in de fietsindustrie met dagelijks talloze bezoekers, een plek voor advertenties en een plek waar mensen elkaar vinden. Na onze introductie zagen we al snel meerdere bedrijven een gelijksoortige formule toepassen en het aantal tweedehands marktplaatsen voor fietsen toenemen. Hoogtepunten waren onze deelname aan BikeMotion en de eerste periode met meer dan 50.000 unieke mensen per maand op onze site.
Maar in een tijd waarin de groten groter worden is het verdraaid lastig om te blijven concurreren met een kolos als Marktplaats. We hebben dan ook geconcludeerd dat VeloScout nieuw elan nodig heeft om door te groeien. Omdat we naast onze full time jobs zelf niet voldoende tijd/ruimte hebben om alles uit ons platform te halen, gaat VeloScout – met pijn in ons hart – in de verkoop.
Ben jij of ken jij een fietsfanaat die interesse heeft in een mooi online merk en die wil gaan versnellen? Laat het ons via sjmhoeben@hotmail.com weten. Geïnteresseerde ondernemers of investeerders zonder fiets-DNA zijn ook welkom uiteraard.
Courage!
Stefan & Luuk
Laat een reactie achter