Specialized Levo e mtb (2020)
- 18 december 2021
- Bewaard: 364
- Add to Compare
Specificaties & Beschrijving
Mijn Specialized Levo e mtb (M – 29″) mag de deur uit.
De fiets werd aangekocht op 19/03/2020 & valt momenteel nog onder garantie. Ze werd steeds met de meeste zorg & de correcte (high end) producten onderhouden na elke rit, de fiets staat ook binnen en niet ergens in een vochtig koud hok.
Deze levo is bijgevolg nog in uiterste topstaat mits enkele niet te vermijden gebruikssporen, ze werd namelijk gebruikt waarvoor ze dient. Gebruikt, niet misbruikt..
Betreft een aluminium kader (M) waar een invisiframe beschermlaag op aangebracht werd. Er steekt een 504 Wh batterij in wat eigenlijk wel voldoende is, er past ook een 700 Wh in moest het niet genoeg blijken te zijn.
De motor met een output van 90 nm is eveneens nog in perfecte staat, hetzelfde voor de batterij & charger. (53 laadcycli)
Ik heb de fiets van enkele upgrades voorzien zijnde;
– Sram lyrik Ultimate 160 mm vork (nagelnieuw)
– Sram code R remset + Magura 220 en 200 remschijven
– Invisiframe beschermlaag
– Ergon grips
Verdere specs;
– Sram deluxe demper (150 mm)
– Roval alu wielset (29″) dt Swiss naven
– Maxxis DHR 2,4 achteraan (tubeless)
– Butcher grid 2,6 vooraan (tubeless)
– Specialized dropper
– Swat multitool
– Sram NX 11 speed derraileur & shifter
De fiets is onmiddellijk beschikbaar.